KOBERA NAD Kobera NAD Kompostáreň Facebook

Poradíme vám

Kompostáreň | Cenová kalkulačka Vypočítať cenu

Ak ste u nás prvý krát, tak v prvom rade vitajte a sme radi, že ste si našli cestu k nám. Ak plánujete nákup materiálu, ale nie ste si istý Vašim výberom, tak prosím odstavte auto na parkovisku pred prevádzkou a v ľavom dvore, kde sa nachádza aj váha, nájdete informácie, kde Vám zamestnanci poradia s výberom a Váš výber si môžete aj vizuálne potvrdiť vo vystavených vzorkovníkoch.

Či už ste prišli osobným autom, osobným autom s prívesným vozíkom, kontajnerovým autom, alebo veľkým nákladným autom, prosíme Vás o rešpektovanie pravidiel prevádzky a o bezpečnú jazdu v rámci areálu.

Nasmerujte sa prosím k ľavému dvoru, kde je mostná cestná váha. Pokiaľ je voľná, pozvoľna na ňu vojdite a zastavte pri okienku, kde Vás naši zamestnanci odvážia prázdnych, následne si dohodnete materiál, o ktorý máte záujem a ďalej Vás nasmerujú na miesto nakládky, kde sa materiál nachádza.

V prípade maloodberu do auta sa musíte naložiť sami. Vieme Vám zapožičať lopatu.

V prípade odberu, na prívesný vozík a viac, zamestnanci budú informovať strojníka o nakládke materiálu a naložíme Vás čelným nakladačom.

Ak máte presnú požiadavku na množstvo, prosím ohláste toto množstvo na váhe vopred. Po nakládke sa prosím vrátťe na cestnú váhu, kde Vás zamestnanci opäť odvážia a vydajú Vám vážny lístok a pokladničný doklad.

Platba na prevádzke je možná len v hotovosti.

Upozornenie: Posledné nakládky sú 30 min. pred ukončením pracovnej doby, z dôvodu potreby ďalších úkonov, opätovného váženia a vyúčtovania nakládky.

Priamo na Seneckej ceste, oproti Orechovej ulici.

Smer od Bratislavy: Od Shell pumpy smer Senec, cca 600 m a odbočte doľava.

Smer od Veľkého Bielu: Od pumpy Slovnaft Bernolákovo cca 1,2 km a odbočte doprava.

Sme aj na Google mapách. Zadajte ,,Kompostáreň Bernolákovo,, a spoľahlivo nás nájdete.

Na prevádzke len v hotovosti. Pre stálych zákazníkov je možnosť platby na faktúru.

Pri rozvozoch: Platí sa vždy na mieste v hotovosti šoférovi, ktorý materiál privezie. Od šoféra obdržíte vážny lístok a pokladničný doklad.

Pokiaľ ide o pristavenie kontajnera platí sa u nás na prevádzke. Platí sa 2x doprava + 1x manipulácia, to je základná cena na 24h pristavenia. Ak je to viac ako 1 deň platí sa za každý jeden deň stojné. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Pre informácie a cenové ponuky nás prosím kontaktujte pomocou kontaktného formulára alebo na vyroba@kobera-nad.sk. Odpovieme Vám hneď ako to bude možné, v rámci pracovných dní a prevádzkových hodín. Pre rýchlejšiu informáciu, môžete využiť našu cenovú kalkulačku.

Pre objednanie materiálu a termín dovozu nás prosím kontaktujte telefonicky na +421 907 782 573 v rámci pracovných dní, od 7:00 – 16:00 hod.

Upozornenie: Pokiaľ plánujete využiť našu dopravu, kontaktujte nás prosím v predstihu a to minimálne 2-3 dni vopred s termínom, ktorý by Vám vyhovoval. Ďakujeme Vám.

Kontaktujte nás na priamo na vyroba@kobera-nad.sk. Naše obchodné oddelenie Vás bude kontaktovať.

Materiál je skladom vždy ako voľne ložený, na kopách alebo v kójach. V prípade potreby balenia BIG BAG, ktoré obsahuje buď 1m3 alebo maximálne 1t materiálu (potreba objednávky 1 deň vopred pred plánovaným vyzdvihnutím).

Balenie výrobkov je spoplatnené podľa aktuálneho cenníka.

Môžete si pozrieť na podstránke doprava

Do záhrady priamo na vysádzanie do hrúbky 10cm – Záhradná zemina
Do vyvýšeného záhonu – Záhradná zemina špeciál
Pod siaty trávnik – trávniková zmes
Pod kobercový trávnik – Záhradná zemina špeciál / trávniková zmes
Na zarovnanie pozemku – Základná zemina